Dotcomwebdesign.com
Site Map Contact Us Home Site Map Contact Us Home Design by Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
info@koduteenus.ee

Tööd ja hinnad > Tööotsija vahendus > Koduabiline 

Koduabiline 

33 EUR Töötaja vahendusteenus  pikaajaliseks töösuhteks (tööandja ja töövõtja vastastikkusel sobivusel ja kokkuleppel)

Meie andmebaasis on mitmeid kogemustega koduabilisi netotunnitasu sooviga alates 3,50 EUR. Enamus omab pikaajalist töökogemust vastaval alal.

Miinimum netotunnitasu töötajale ühe töökorra eest on tavajuhul 20 EUR (sõltumata koristatava objekti suurusest)!

Palume arvestada sellega, et enamus tööotsijaid elab magalarajoonides ning soovib töötada eelkõige oma kodu lähedal- seetõttu palume arvestada kaugemale jääva objekti puhul sõidule kuluva aja- ning piletiraha kompenseerimise või suurema tunnitasu maksmise võimalusega.

Et saaksid arveldada ise otse tööde teostajaga, pakume sulle võimaluse välja valida meie andmebaasist sobiv inimene, kes hakkab sinu juures tööl käima. Tavajuhul kasutatakse koduabilise teenuseid 1-2 korda nädalas. Vahendusteenuse hinnaks on ühekordne summa 33 EUR (sisaldab käibemaksu). Peale tellimuse esitamist pakume sulle välja meie andmebaasist sobiva inimese ning väljastame vahendusteenuse arve.  Juhul kui sulle väljavalitud kandidaat siiski ei sobi, saad kahe nädala jooksul uut vahendustasu maksmata uue pakkumise. Koristaja/koduabiline kasutab tööks kliendi puhastusvahendeid ja tööriistu.

Akende pesemise teenust oma profitööriistadega meie andmebaasist vahendatavad koduabilised ei paku kuna teenuse konkurentsivõimelise hinna eelduseks on objektile sõitmine ühistranspordiga mis välistab suurte ja raskete töövahendite kaasaskandmise. Küll aga on nad valmis pesema aknaid kliendi tööriistadega.

 

Kodu hoolduskoristusele kuluv orienteeruv minimaalne aeg (täpsem aeg selgub objektil kohapeal): 10-40m² 2 tundi; 40-60m² 2,5 tundi; 60-80m² 3tundi; 80-100m² 3,5 tundi; 100-120m² 4 tundi; 120-140m² 4,5 tundi; 140-160m² 5 tundi; 160-180m² 5,5 tundi. Tööaeg võib muutuda olenevalt objekti seisukorrast.

Kodu hoolduskoristuse paketti kuuluvad tööd: tolmu ja prahi võtmine pindadelt; põrandate pesemine (vastava põrandakatte olemasolul); vaipkatete puhastamine tolmuimejaga; san.ruumide ja köögi koristamine (s.h. 1 söögikorra 1 pere igapäevaste nõude pesemine); peeglite kerge puhastamine; uste kerge puhastamine.

Kodu lisatööde paketti kuuluvad: triikimine; lillede kastmine; akende ja aknaraamide pesemine; lemmiklooma puuri puhastamine; voodipesu vahetamine; vaipade kloppimine; pesu pesemine ja triikimine; praeahju, nõudepesu- ja pesumasina puhastamine; kappide sisu puhastamine ja korrastamine; seinte ja uste põhjalik puhastamine; puhastusvahendite, paberi ja prügikottide paigaldus; prügi väljaviimine jms tööd.

Saada meil või helista ning küsi pakkumist ja arvet!

Sobiva inimese leidmiseks andmebaasist palume järgmist informatsiooni: kliendi nimi ja telefoninumber; maja/korteri suurus; asukoht (ka tänava nimetus); ühistranspordiliik ja -number millega saab kohale sõita; millistel päevadel ja kellaaegadel abi vajatakse; kui pikaks perioodiks abi vajatakse; hoolduskoristusele lisanduvate lisatööde loetelu; tunnitasu suurus mida olete valmis maksma; erinõuded töötajale.

 

 

 

lastekas.ee