Dotcomwebdesign.com
Site Map Contact Us Home Site Map Contact Us Home Design by Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
info@koduteenus.ee

Tööd ja hinnad > Tööotsija vahendus > Aia hooldaja

Aia hooldaja

33 EUR Töötaja vahendusteenus  pikaajaliseks töösuhteks (tööandja ja töövõtja vastastikkusel sobivusel ja kokkuleppel)

Palume arvestada sellega, et enamus tööotsijaid elab magalarajoonides ning soovib töötada eelkõige oma kodu lähedal- seetõttu palume arvestada kaugemale jääva objekti puhul sõidule kuluva aja- ning piletiraha kompenseerimise või suurema tunnitasu maksmise võimalusega.

Soovid lasta niita muru? Lumi vajab kokkulükkamist? Tarvis koristada hoovi? Rohida või kasta aias? Meie andmebaasis on mitmeid kogemustega töötajaid netotunnitasu sooviga alates 3,50 EUR. Enamus omab pikaajalist töökogemust vastaval alal.

Et saaksid arveldada ise otse tööde teostajaga, pakume sulle võimaluse välja valida meie andmebaasist sobiv inimene, kes hakkab sinu juures tööl käima.  Vahendusteenuse hinnaks on ühekordne summa kuni 33 EUR (sisaldab käibemaksu). Peale tellimuse esitamist pakume sulle välja meie andmebaasist sobiva inimese ning väljastame vahendusteenuse arve. Juhul kui sulle väljavalitud kandidaat siiski ei sobi, saad kahe nädala jooksul uut vahendustasu maksmata uue pakkumise. Kojamees kasutab tööks kliendi töövahendeid.

Saada meil või helista ning küsi pakkumist ja arvet!

Sobiva inimese leidmiseks palume järgmist informatsiooni: kliendi nimi ja telefoninumber; hoovi/aia suurus; asukoht (ka tänava nimetus); ühistranspordiliik ja -number millega saab kohale sõita; millistel päevadel ja kellaaegadel abi vajatakse; kui pikaks perioodiks abi vajatakse; tööde loetelu; tunnitasu suurus mida olete valmis maksma; erinõuded töötajale.

 


 

lastekas.ee